Állás   (Főállás)katt ide az it2it.hu főoldalához
Oracle alkalmazás fejlesztő
(Budapest, XV. kerület)
Csapatunkba tanulási lehetőséggel magát elkötelezni hajlandó munkatársat keresünk mutinacionális környezetbe.
Privát kapcsolatfelvétel
Cégadatok
NévEnrol Consulting Kft.
RégióBudapest vagy környéke
Kontakt kapcs.felvétel után
Telefonszám kapcs.felvétel után
Fax kapcs.felvétel után
Mobilszám kapcs.felvétel után
Email cím kapcs.felvétel után
Egyéb elérh. kapcs.felvétel után
Honlap címehttp://www.enrol.hu
Szakmai munkatársak kapcs.felvétel után

Egyéb céges információk
 Kattints ide a cég profiljának megtekintéséhez
Általános információk
Kontakt információk (ha eltér az általános kontakttól)
 kapcs.felvétel után
Általános elvárások
  • Felsőfokú végzettség vagy annak 1 éven belüli megszerzése
  • SQL ismeretStruktúrált gondolkodás
  • Pontosság, igényesség
  • KreativitásJó kommunikációs és dokumentációs készség
Kiegészítő információk
Feladatok:
  • Oracle adatbázis alapú rendszereink karbantartása, fejlesztése.
  • Egyeztetés az üzleti megrendelőkkel, riport igények megvalósítása, webes felületek fejlesztése.
  • Számunkra a megrendelővel való közös gondolkodás alapvető. Fontosnak tartjuk, hogy munkatársaink megértsék az üzleti igényeket majd pedig képesek legyenek azt fejlesztői nyelvre is lefordítani.
  • Nemcsak fejlesztünk, hanem szakértünk is.
Előnyt jelent:
  • Ha rendelkezel Oracle PLSQL vagy Oracle Application Express ismerettel
  • Ha szereztél már tapasztalatot pénzügyi intézményben
  • Ha képes vagy angol nyelvű dokumentációk alapján önnáló tanulásra is
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Alkalmazotti státusz
  • Változatos, sokrétű feladat
  • Szakmai fejlődés, nem gond ha junior vagy
  • Megoldás-orientált légkörMegbecsülés, szakmai segítség
Elvárt kompetencia ismeretek
KompetenciaRészletek
Tapasztalat - Adatbázis szakértő nincs megadva
BI - Adatbányászat nincs megadva
BI - Egyéb BI nincs megadva

Hozzászólások -  hozzászólok PUBLIKUSAN
[nincs még hozzászólás]

Elmentenéd vagy elküldenéd ezt az oldalt? Ezt a címet használd: